Hakkımızda

Ümites Çelik Konstrüksiyon

Eskişehir'de 2002 yılında kurulan firmamız, Eskişehir Teksan Sanayi Sitesi'nde 120 m2 dükkanımızda hizmet yapmaktaydı. Ancak ilerleyen yıllarda müşteri portföyünün artması ve daha hacimli işlerde boy göstermemiz sonucu 2011 yılı temmuz ayında KOBİ Organize Sanayi Bölgesinde 2.400 m2 kapalı alanı bulunan 5.500 m2 fabrikamıza taşınarak müşterilerimize daha iyi hizmet verme adına ilk adımı attık.

Aynı zamanda şirket yapımızda değişikliğe giderek Ümites Çelik Konstrüksiyon Makine İnş. San. ve Tic. Limited Şirketi adıyla üretimimize devam ettik.

Fabrikaların kurulumuna ve büyümesine yönelik çelik konstrüksiyon binalar yapan firmamız çelik konstrüksiyon imalatının yanı sıra fabrika içerisindeki tesisler, platformlar, silolar, palet sistemleri, sürgülü fabrika kapıları, depo, vinç, kaldıraç ve ısı geri kazanım sistemleri gibi birçok üretime yönelik alanda hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her türlü işi büyük bir titizlikle yapmakta olan firmamız için en büyük gurur kaynağı yaptığı işlerdir.

Bölgenin ve Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet veren işletmemizin Marmaray projesinde de payı bulunmaktadır. Firmamız aynı zamanda Türkmenistan ve K.K.T.C. de yapmış olduğu işlerle yurt dışı deneyimine de sahiptir.

Sürekli büyümeyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız, üretim kapasitesini dolayısıyla istihdam sayısını günden güne artırarak, bölge ve ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte, makine departmanımızı sürekli geliştiren ve çalışanlarımızın eğitimlerine yönelik girişimlerde bulunan firmamız yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Okunma 2817 defa
Bu kategoriden diğerleri: Hizmetlerimiz »

Hizmetlerimizden

Ümit Çelik Konstrüksiyon olarak yaptığımız çalışmalar ;

İletişim Bilgileri

E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Telefon: 0 222 236 90 98

GSM : 0 545 413 01 02

Adres : KOBİ Organize Sanayi Bolgesi 104. Cd. No: 7 ESKİŞEHİR